GRAVÜR TASARIM & YAPIM AŞAMALARI HAKKINDA


Sayfamızda bulunan bazı çalışmalar firmamız tarafından tasarlanıp yapılmakta ve bazı diğer çalışmalar ise tamamiyle müşterilerin istekleri doğrultusunda tasarlanmaktadır.


YAPIM AŞAMALARI NELERDİR

 

1 - İlk olarak işlemlere başlayabilmek için üzerinde çalışılacak ürünün (tabanca,bıçak,av tüfeği,çakmak vs) bize gelmesi gerekmektedir.

2 - Kaplama ve parçalar sökülür ve ürün gravüre hazır hale getirilir.

3 - Tasarım noktasında,sayfamızda bulunan örneklerden yada sizden gelecek olan model fotoğrafları değerlendirilir.

4 - Değerlendirme sonunda tasarım çizimine başlanır.Bu tasarım bittiğinde tarafınıza gönderilir.Onay halinde işlem başlar.Küçük değişiklikler yapılabilir.

5 - Gravür seçiminden sonra,kaplama seçenekleri değerlendirilir.Gravür durumuna göre,yada istenilen kaplamaya göre tasarım ve malzeme kullanılır.

6 - Gravür,kaplama vs gibi bütün istekleriniz bittiğinde tarafınıza fotoğrafları gönderilir.

GRAVÜR SEÇENEKLERİ NELERDİR

Klasik Oyma Gravür

2 Boyutlu Çalışmalar

3 Boyutlu Çalışmalar

Altın Kakma

Gümüş Kakma

Değerli Taş (Pırlanta,Yakut veya Zirkon Taş Süsleme)

GRAVÜRE UYGUN KAPLAMA SEÇENEKLERİ

Hiç şüpesiz gravürü gösteren en büyük etkenlerden birisi kaplamadır.Firmamız kaplama konusunda Türkiyedeki en geniş kapsamlı ürün yelpazesine sahip atölyelerden biridir.Gravür tasarımı ve imalatı yapılırken de kaplama da aynı zamanda seçilmelidir.Zira bu ikisi bir bütündür.Önemli bir nokta ise,her kaplama ve gravür,her ürüne yapılmaz.Ürünün yapı malzemesi (paslanmaz çelik,alüminyum vs gibi) değerlendirip müşterilere ona göre seçenek sunulur...

KOZLUOĞLU GÜVENCESİ

Ürününüz her aşamasında size bilgi verilir.Tasarım ve çizimler bitmeden ürüne el değmez ve sizin onayınız olmadan hiçbir işlem yapılmaz.Böylece arzu ettiğiniz ve sizden sonrakilere bırakılacak kaliteli bir işçiliğe sahip olmuş olursunuz...